YASA Hukuk Bürosu 1997 yılında Av. Yaşar SAĞLAM tarafından Ankara’ da kurulmuş olup 1999 yılından sonra Av. Adem SAĞLAM ile birlikte Gaziantep’ te faaliyetlerine devam etmektedir. Büromuz Gaziantep ve bölge illerinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda Türkiye’nin her yerinde hizmet veren  bir hukuk bürosu olmuştur. Alanında uzman öğretim üyesi, avukat, stajyer avukat ve yardımcı personel ile hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin her ilinde, alanında uzman, başarılı partner hukuk büroları ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Her türlü resmi kurumlar nezdinde kişi ve kuruluşların temsilciliğini yapmaktadır.

YASA Hukuk Bürosu, kuruluşundan günümüze edinmiş olduğu sayısız tecrübe ile her biri alanında uzman ve tecrübeli avukatlar yetiştirmiş birikimli avukatlardan ve danışmanlardan oluşan köklü kadrosuyla, yerli ve yabancı müvekkillerine Özel Hukuk ve Kamu Hukuk alanında danışmanlık hizmeti vermiştir. Günümüzde; başta Şirketler ve Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, İcra ve İflas Hukuku alanında kurumsal müvekkillerine etkili danışmanlık hizmeti vermekle birlikte İdare ve Vergi Hukuku ile ilgili bir çok ihtilafın çözümünde müvekkillerini başarı ile temsil etmektedir.

Büromuz ağırlıklı olarak inşaat, gayrimenkul, enerji, üretim, sağlık, hizmet, turizm, taşıma ve lojistik, finans ve bankacılık, siber güvenlik sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti vermektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

1.    Borçlar Hukuku

2.    Ticaret Hukuku

3.    İcra ve İflas Hukuku

4.    İş Hukuku

5.    Medeni Hukuk

6.    Bilişim Hukuku

7.    Ceza Hukuku 

8.    Kişisel Verilerin Korunması

9.    Kamu İhaleleri ve Sözleşmeleri

10.  İdare Hukuku                               

11.  Vergi Hukuku

12.  Yabancı Yatırımlar

13.  Yabancı Hukuku

14.  Vatandaşlık Hukuku

15.  Sözleşmeler Hukuku ve Şirket Ana Sözleşmeleri

olmak üzere siz değerli müvekkillerine, kurumsal firmalara ve şirketlere hizmet vermektedir. YASA Hukuk Bürosu kurulduğu günden bu yana "Karşılıklı Güven" , “İnsana Saygı”, “Gizlilik” ve “süreklilik” prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. YASA Hukuk Bürosu gelinen son aşamada birçok, yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.